Нерухомість в Болгарії

Про компанію

+359 895777770
Актуально
Про компанію

Вітаємо Вас на сайті будівельно-інвестиційної компанії "Дрійм Хоум"!
 
Основи діяльності і цілі компанії "Дрійм Хоум"
 
Компанія "Дрійм Хоум" існує на ринку нерухомості Болгарії вже більше 10 років і на сьогоднішній день є найбільшою, надійною і динамічно розвинотою компанією в своїй галузі.
Основна сфера діяльності компанії - продаж нерухомості в Болгарії, інвестиції та будівництво ексклюзивних об'єктів. Однак на цьому інтереси компанії не обмежуються - все, з чим може бути пов'язана нерухомість в Болгарії, щодня вивчається і обробляється нашими фахівцями.
Ми прагнемо досягнення своєї основної мети - задоволення всіх потреб наших клієнтів. Тому ми постійно оновлюємо і розширюємо перелік пропонованих нами послуг, щоб максимально допомогти нашим клієнтам, не тільки при купівлі нерухомості, але і при переїзді на ПМП та адаптації в Болгарії.
 
Що ми пропонуємо?
Різноманіття вибору об'єктів нерухомості по всій території Болгарії - від Чорноморського узбережжя до гірськолижних курортів, від затишних, екологічно чистих сіл до великих і невеликих міст країни.
 
Найвигідніші умови угоди - будучи великою компанією, ми маємо в своєму розпорядженні ресурси для надання більш вигідних умов придбання нерухомості, привабливі схеми оплати, знижки та розстрочення.
 
Повна юридична підтримка: перевірка документів та оформлення нерухомості у власність, допомога в реєстрації юридичної особи, відкриття представництва, оформленні посвідки на проживання та ін.
 
Післяпродажне обслуговування клієнтів: оплата рахунків і податків, здача в оренду, прибирання, дизайн і меблювання, трансфери, оренда авто та багато іншого.
 
Конфіденційність угоди. Дотримання конфіденційності і захист особистої та фінансової інформації наших клієнтів та відвідувачів нашого сайту.
 
 
Професіоналізм і надійна репутація. Компанія "ДріймХоум" налічує в своєму активі більше 35 ексклюзивних об'єктів, більша частина яких успішно розпродана ще на початковому етапі будівництва! Інвестиція коштів і будівництво власних об'єктів нерухомості дозволяє гарантувати нашим клієнтам стабільність, контроль за грошовими коштами, якість і ліквідність житла, що купується.
 
Семінари, групові поїздки, участь у виставках. Ми регулярно проводимо ознайомчі семінари з нерухомості в Болгарії в таких країнах як Росія, Казахстан і Україна, кілька разів на рік організовуємо групові поїздки за нерухомістю в Болгарію і постійно приймаємо участь в міжнародних виставках нерухомості в Росії, Казахстані та на Україні.
 
Вигідне і надійне співробітництво. Запрошуємо до співпраці фізичних та юридичних осіб на взаємовигідних умовах.
 
Офіси на двох континентах. Компанія "Дрійм Хоум" має офіси в Болгарії, Росії, Казахстані, на Україні, в Австрії та Іспанії.

 
Чому варто нас вибрати?
 
Більше 10 років успішної роботи на ринку нерухомості в Болгарії;
Безперечний лідер у своїй галузі і бездоганна репутація;
Конкурентні ціни, привабливі умови угоди, знижки та розстрочення;
Надання максимально широкого спектра послуг;
Грамотні, професійно підготовлені співробітники, готові відповісти на будь-яке Ваше запитання;
Безліч задоволених клієнтів з Росії, України, Білорусі, Молдови, Казахстану, Вірменії, Ізраїлю, Італії, Франції, Великобританії, Голландії, Польщі, США.
 
 

Ми знайдемо нерухомість в Болгарії, яку Ви шукаєте!

 

Чекаємо Ваші питання, заявки і коментарі!

Контактна форма
Я приймаю Terms dreamhome.ua
banner
banner
banner
banner
Поїздка з метою огляду нерухомості
Завантажити брошуру
Завантажити керівництво покупця нерухомості у Болгарії
Зворотній дзвінок
Допомога
Останні Новини